Jozef Križan - AUTODOPRAVA, s.r.o.

Na trhu pôsobíme už od roku 1996. Za ten čas sme nadobudli dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania služieb:

 

Zemné a výkopové práce

 

Zameriavame sa na zemné a výkopové práce, najmä výkopy základov pre rodinné domy, haly, bytové domy. Taktiež výkopy jám pre pre bazény, šachty, pivnice, žumpy, pätky, trativody, sondážne jamy na prípojky, prípojky sietí.

 

Viac

 

 

 

 

Úpravy terénu

 

Úpravy terénu okolo budov, domov, ciest, terénne úpravy s prípravou podkladu na chodníky, parkoviská, vytŕhanie koreňov stromov, vyčistenie a zrovnanie pozemnku, svahovanie.

 


Viac

 

 

 

Búracie práce

 

Búranie a demolácie prízemných objektov (napr. staré domy a prízemné budovy) so zabezpečením odvozu, v stiesnených priestoroch, búranie asfaltových, betónových a železobetónových plôch rôznych hrúbok.

 

Viac

 

 

 

 

Čistenie a údržba komunikácií

 

Zimná údržba ciest a chodníkovčistenia miestnych komunikácií počas výstavby, zimná údržba parkovísk a odstavných plôch s cieľom odstránenia snehu a poľadovice.

 


Viac

 

 

 

Doprava a mechanizácia

 

Odvoz stavebného materiálu. vykládka presun nakládka paliet aj v ťažkých terénoch, možnosť využitia stavebného stroja JCB ako malého žeriavu (napr. práca so šalungami, spúšťanie hrubých plastových kanalizačných rúr do jám a podobne…), nakladanie kontajnerov stavebným odpadom.

 

Viac

 

 

 

 

Vývoz odpadových a žumpových vôd

 

 

 

 


Viac

 

 

 

 

Počas nášho dlhoročného pôsobenia sme sa podielali na mnohých väčších projektoch, pričom rovnakou prioritou ostávajú pre nás aj tie menšie, ktorých sme realizovali nespočetné množstvo (úpravy okolo rodinných domov, výkop základov na domy, haly, bytovky, príprava terénov na chodníky, parkoviská, pod zámkové dlažby a iné zemné práce).


Doterajšiu oblasť našej pôsobnosti možno stručne zhrnúť aj podľa miest a okolia našej pôsobnosti: Považská Bystrica a okolie, Trenčín a okolie, Púchov a okolie, Bytča a okolie.

 

Našim prvoradým cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitné a spoľahlivé služby za prijateľné ceny, stanovené dohodou. Poskytovanie poradenstva a obhliadok je samozrejmosťou.

 

Sme vám plne k dispozícii sedem dní v týždni, pričom sa plne prispôsobíme Vašim požiadavkám pri realizácii stavby.

 

 

Tešíme sa na našu skorú obchodnú spoluprácu.


Jozef Križan – AUTODOPRAVA a zemné práce

 

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia